Tato stránka používá cookies, pro Váš lepší uživatelský zážitek. Více informací
Rozumím

O nás

 

Vážení zákazníci,
 
    Prowi projekt přímo navazuje na činnost firmy Promiprojekt a zabývá se především projekční činností ve stavebnictví.
    Hlavní podíl naší činnosti tvoří typové projekty rodinných domů, ale projektujeme i individuální stavby vč. domů nízkoenergetických a pasivních. 
    V rámci našich činností Vám nabízíme vyhotovení kompletní dokumentace projektu rodinného domu, přes osazení domu na konkrétní stavební pozemek až po projekty přípojek v místě dostupných inženýrských sítí.
 
Nabízíme služby v těchto oblastech:
- poradenství při výběru vhodného domu 
- poradenství při návrhu umístění domu na stavební pozemek 
- konzultace příp. změn v dispozici domu, ve výběru materiálů a vybavení domu,
   jejich zapracování do projektové dokumentace 
- vypracování projektové dokumentace individuálního rodinného domu
 
   V oblasti realizace staveb spolupracujeme s několika stavebními firmami podílíme na realizaci staveb našich rodinných domů, bytových domů a doplňkových projektů na území celé ČR. Vybírat můžete jak menší rodinné domy pro mladé rodiny, tak i domy s větší užitnou plochou pro náročnější investory. 
    Naše nabídka typových rodinných domů je rozdělena do sedmi řad (Grande, Laguna, Linear, Pohoda, Wariant, Standard a Trend) a k dnešnímu dni čítá více než 100 typů rodinných domů. Všechny tyto domy jsou zděné a v projektech jsou zapracovány kvalitní a certifikované stavební materiály, které jsou dostatečně známé a na trhu běžně dostupné.
    Naše projekty zpracováváme s ohledem na zvýšené nároky investorů, co se týče dispozičního řešení, účelnosti, variability domu a v neposlední řadě také na jeho energetickou úspornost. Každý dům tak splňuje nejvyšší nároky na moderní bydlení. 
    Velký důraz klademe na individuální přístup ke každému zákazníkovi a naše pomoc zpravidla nekončí prostým výběrem vhodného typového domu.
    Věříme, že v naší nabídce je rodinný dům, který se stane Vaším novým domovem, ve kterém si budete moci užívat moderního a pohodlného bydlení. Rádi Vám pomůžeme ve snaze převést Vaše představy o ideálním bydlení do reálné podoby.
 
Tým Prowi projekt