Tato stránka používá cookies, pro Váš lepší uživatelský zážitek. Více informací
Rozumím

Poradíme Vám

Poradenstvo poskytujeme k širokému rozsahu realizovaných služieb, od poradenstva pri výbere vášho projektu, cez vyhotovenie komplexnej dokumentácie projektu rodinného domu, realizácie individuálnych úprav typových projektov, osadenie domu na konkrétnu parcelu, po realizácie návrhov individuálnych projektov rodinných domov, projekty prípojok inžinierskych sietí, predaj hotových skolaudovaných domov a ďalšie individuálne poskytované služby zodpovedajúce veľkému počtu stavebníkov.  

 

Kontaktujte nás a radi vám poradíme. 

Napište nám

 

Odeslaním Vašich osobních údajů vyjadřujete příjemci souhlas s jejich zpracováním. Zpracovaním osobních údajů zaslaných přes kontaktní formulář se rozumí jejich zaslání, prostřednictvím e-mailové zprávy na e-mailovou adresu příjemce. V žádném případě nebudou uložené jinde, než v e-mailové schránce příjemce. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je možnost Vás zpětně kontaktovat, jako potenciálního zákazníka. Všechny e-mailové zprávy s Vašimi osobními údaji budou na Vaši žádost vymazány. To se týká i předešlých zpráv se stejnými údaji.

Vaše osobní údaje zpracované příjemcem jsou: jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo.

Příjemce: PROmiprojekt, s.r.o., Lamačská cesta 45, 841 03 Bratislava
E-mailová adresa příjemce: promi@promiprojekt.sk
Potenciální zákazník: Osoba, kterou identifikují odeslané údaje

Toto oznámení je povinné v souvislosti s naříazením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů a o volném pohybu takových údajů, kterým se zrušuje směrnice 95/46/ES (všeobecné nařízení o ochraně údajů).

 
Odeslat e-mail